Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Liberecký kraj - Nový Bor
Kino Kultura N.B.
25. 09. 20 Pá17:30 , 20:00Bábovky
26. 09. 20 So17:30Míša a medvěd: Mášiny písně
 20:00Bábovky
27. 09. 20 Ne17:30Scoob!
 20:00Bábovky
28. 09. 20 Po17:30Bábovky
 20:00Havel
29. 09. 20 Út17:30Havel
 20:00Žaluji
30. 09. 20 St17:30 , 20:00Bábovky
01. 10. 20 Čt17:30Bábovky
 20:00Postiženi muzikou
02. 10. 20 Pá17:30Bábovky
 20:00Bábovky
03. 10. 20 So17:30Pinocchio
 20:00Bábovky
04. 10. 20 Ne17:30Pinocchio
 20:00Gentlemani
05. 10. 20 Po17:30 , 20:00Krajina ve stínu
06. 10. 20 Út17:30Krajina ve stínu
 20:00Země medu
07. 10. 20 St18:00Jindřich Štreit - Ze tmy ke světlu, Zastavit čas
08. 10. 20 Čt17:30Naděje
 20:00Helmut Newton: Nestoudná krása
09. 10. 20 Pá17:30Smečka
 20:00Helmut Newton: Nestoudná krása
10. 10. 20 So17:30Smečka
 20:00Mrtví neumírají
11. 10. 20 Ne17:30Léto patří rebelům
 20:00Ženská pomsta
12. 10. 20 Po17:30Léto patří rebelům
 20:00Ženská pomsta
13. 10. 20 Út17:30Ženská pomsta
 20:00Tajemní impresionisté
14. 10. 20 St17:30Pravda
 20:00Pro balík prachů
15. 10. 20 Čt17:30Karel
 20:00Pro balík prachů
16. 10. 20 Pá17:30Karel
 20:00Pro balík prachů
17. 10. 20 So15:30Červené střevíčky a 7 statečných
 17:30Karel
 20:00Greenland: Poslední úkryt
18. 10. 20 Ne15:30Červené střevíčky a 7 statečných
 17:30Karel
 20:00Greenland: Poslední úkryt
19. 10. 20 Po17:30 , 20:00Bábovky
20. 10. 20 Út17:30Bábovky
 20:00Jít krást koně
21. 10. 20 St15:30Štěstí je krásná věc
 17:30After: Přiznání
 20:00Bábovky
22. 10. 20 Čt17:30After: Přiznání
 20:00Alchymická pec
23. 10. 20 Pá17:30Nightlife: Na tahu
 20:00Bourák
24. 10. 20 So15:30Princezna zakletá v čase
 17:30Nightlife: Na tahu
 20:00Havel
25. 10. 20 Ne15:30Princezna zakletá v čase
 17:30Nightlife: Na tahu
 20:00Žáby bez jazyka
26. 10. 20 Po17:30Bábovky
 20:00Žáby bez jazyka
27. 10. 20 Út17:30Bábovky
 20:00Mezi dnem a nocí
28. 10. 20 St17:30Greenland: Poslední úkryt
 20:00Bábovky
29. 10. 20 Čt17:30Greenland: Poslední úkryt
 20:00Undine
30. 10. 20 Pá17:30100% vlk
 20:00Bábovky
31. 10. 20 So15:30100% vlk
 17:30Vzpomínky na Itálii
 20:00Bábovky
01. 11. 20 Ne15:30100% vlk
 17:30Maxinožka 2
 20:00Šarlatán
02. 11. 20 Po17:30Šarlatán
 20:00Nebe
03. 11. 20 Út20:00Služebníci
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.