Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
RO - Bukurešť - Bukurešť
Veranda
27. 09. 20 Ne12:00Tot înainte 3D (RD)
 12:05 , 15:50 , 20:10Babyteeth: Prima iubire 2D (RT)
 12:10 , 15:40Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 12:15 , 14:30 , 18:00 , 20:50Noii Mutanti 2D (RT)
 12:30 , 15:10 , 17:50Mulan 3D (RT) ATMOS
 12:30 , 17:10 , 20:20In absenta dvs. 2D (RT)
 12:45 , 16:50 , 19:35 , 19:50Un tataie de cosmar 2D (RT)
 12:50 , 14:55 , 17:00 , 19:55 , 20:20 , 20:30Tenet 2D (RT)
 12:55Tinutul 2D (RT)
 13:00 , 14:25Mulan 3D (RD)
 14:35 , 20:0010 zile fara mama 2D (RT)
 14:45 , 20:25Urma 2D (OV)
 15:10 , 18:25Salvati de Crantanei 2D (RT)
 16:00 , 17:35Break the Silence: The Movie 2D (RT)
 17:05 , 17:10 , 19:45Mulan 3D (RT)
 18:05Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 18:30Dupa ce ne-am certat 2D (RT)
 20:55Omul invizibil 2D (RT)
28. 09. 20 Po13:00Tot înainte 3D (RD)
 13:05 , 17:40 , 19:25 , 21:10Babyteeth: Prima iubire 2D (RT)
 13:10 , 16:40Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 13:15 , 15:35 , 18:00 , 19:00 , 21:25Noii Mutanti 2D (RT)
 13:30 , 16:10 , 18:50Mulan 3D (RT) ATMOS
 13:30 , 18:10 , 21:20In absenta dvs. 2D (RT)
 13:50 , 15:55 , 18:00 , 20:20 , 21:00 , 21:30Tenet 2D (RT)
 13:55Tinutul 2D (RT)
 14:00 , 15:25Mulan 3D (RD)
 14:35 , 17:55 , 19:50 , 20:35Un tataie de cosmar 2D (RT)
 15:3510 zile fara mama 2D (RT)
 15:45Urma 2D (OV)
 16:10Tot înainte 2D (RD)
 17:00 , 19:00Break the Silence: The Movie 2D (RT)
 17:10 , 18:05 , 20:45Mulan 3D (RT)
 19:05Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 20:20Dupa ce ne-am certat 2D (RT)
 21:25Omul invizibil 2D (RT)
29. 09. 20 Út13:00Tot înainte 3D (RD)
 13:05 , 17:40 , 19:25 , 21:10Babyteeth: Prima iubire 2D (RT)
 13:10 , 16:40Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 13:15 , 15:35 , 18:00 , 19:00 , 21:25Noii Mutanti 2D (RT)
 13:30 , 16:10 , 18:50Mulan 3D (RT) ATMOS
 13:30 , 18:10 , 21:20In absenta dvs. 2D (RT)
 13:50 , 15:55 , 18:00 , 20:20 , 21:00 , 21:30Tenet 2D (RT)
 13:55Tinutul 2D (RT)
 14:00 , 15:25Mulan 3D (RD)
 14:35 , 17:55 , 19:50 , 20:35Un tataie de cosmar 2D (RT)
 15:3510 zile fara mama 2D (RT)
 15:45Urma 2D (OV)
 16:10Tot înainte 2D (RD)
 17:00 , 19:00Break the Silence: The Movie 2D (RT)
 17:10 , 18:05 , 20:45Mulan 3D (RT)
 19:05Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 20:20Dupa ce ne-am certat 2D (RT)
 21:25Omul invizibil 2D (RT)
30. 09. 20 St13:00Tot înainte 3D (RD)
 13:05 , 18:10 , 21:10Babyteeth: Prima iubire 2D (RT)
 13:10 , 16:40Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 13:15 , 15:35 , 18:00 , 19:00 , 21:25Noii Mutanti 2D (RT)
 13:30 , 16:10 , 18:50Mulan 3D (RT) ATMOS
 13:30 , 21:20In absenta dvs. 2D (RT)
 13:50 , 15:55 , 18:00 , 20:20 , 21:00 , 21:30Tenet 2D (RT)
 13:55Tinutul 2D (RT)
 14:00 , 15:25Mulan 3D (RD)
 14:35 , 17:55 , 19:50 , 20:50Un tataie de cosmar 2D (RT)
 15:3510 zile fara mama 2D (RT)
 15:45Urma 2D (OV)
 16:10Tot înainte 2D (RD)
 17:00 , 19:00Break the Silence: The Movie 2D (RT)
 17:10 , 18:05 , 20:45Mulan 3D (RT)
 17:40 , 19:25Made in Italy 2D (RT)
 19:05Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 20:20Dupa ce ne-am certat 2D (RT)
 21:25Omul invizibil 2D (RT)
01. 10. 20 Čt13:00Tot înainte 3D (RD)
 13:05 , 18:10 , 21:10Babyteeth: Prima iubire 2D (RT)
 13:10 , 16:40Sonic the Hedgehog 2D (RD)
 13:15 , 15:35 , 18:00 , 19:00 , 21:25Noii Mutanti 2D (RT)
 13:30 , 16:10 , 18:50Mulan 3D (RT) ATMOS
 13:30 , 21:20In absenta dvs. 2D (RT)
 13:50 , 15:55 , 18:00 , 20:20 , 21:00 , 21:30Tenet 2D (RT)
 13:55Tinutul 2D (RT)
 14:00 , 15:25Mulan 3D (RD)
 14:35 , 17:55 , 19:50 , 20:50Un tataie de cosmar 2D (RT)
 15:3510 zile fara mama 2D (RT)
 15:45Urma 2D (OV)
 16:10Tot înainte 2D (RD)
 17:00 , 19:00Break the Silence: The Movie 2D (RT)
 17:10 , 18:05 , 20:45Mulan 3D (RT)
 17:40 , 19:25Made in Italy 2D (RT)
 19:05Sonic The Hedgehog 2D (RT)
 20:20Dupa ce ne-am certat 2D (RT)
 21:25Omul invizibil 2D (RT)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.