Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
22. 09. 20 Út15:00 , 17:40 , 20:50Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:00Chrumkáči 2D (SD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:25Scoob! 2D (SD)
 15:40Pinocchio 2D (SD)
 16:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:30 , 18:00Noví mutanti 2D (ČD)
 17:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
 17:50 , 20:10After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:20Mulan 2D (ST)
 18:40 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:20Ženská pomsta 2D (OV)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
23. 09. 20 St15:00Chrumkáči 2D (SD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:25Scoob! 2D (SD)
 15:40Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:10 , 20:25Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:30 , 18:00Noví mutanti 2D (ČD)
 17:20Mulan 3D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
 17:50 , 20:10After: Sľub 2D (ČT)
 18:20Malý Joe 2D (ČT)
 18:40 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:20Ženská pomsta 2D (OV)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
24. 09. 20 Čt15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:30 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:40Mulan 3D (SD)
 15:45Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:30 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 17:40 , 19:50Tenet 2D (ST)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 18:10Ženská pomsta 2D (OV)
 18:20 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
25. 09. 20 Pá15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:30 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:40Mulan 3D (SD)
 15:45Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:30 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 17:40 , 19:50Tenet 2D (ST)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 18:10Ženská pomsta 2D (OV)
 18:20 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
26. 09. 20 So13:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:25Chrumkáči 2D (SD)
 13:30 , 15:30 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:35Scoob! 2D (SD)
 13:40Mulan 2D (SD)
 13:50Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:10 , 17:30 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:40Mulan 3D (SD)
 15:45Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40 , 19:50Tenet 2D (ST)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 18:10Ženská pomsta 2D (OV)
 18:20 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
27. 09. 20 Ne13:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:25Chrumkáči 2D (SD)
 13:30 , 15:30 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:35Scoob! 2D (SD)
 13:40Mulan 2D (SD)
 13:50Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:10 , 17:30 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:45Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 16:00André Rieu: Magický Maastricht
 16:10 , 18:30 , 20:50Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40 , 19:50Tenet 2D (ST)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 18:20 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:50Ženská pomsta 2D (OV)
 20:40Narušený 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
28. 09. 20 Po15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:30 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:45Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:30 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40 , 19:50Tenet 2D (ST)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 18:20 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
29. 09. 20 Út15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:30 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:45Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:30 , 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:30 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40 , 19:50Tenet 2D (ST)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 18:20 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
30. 09. 20 St15:00Mulan 3D (SD)
 15:20Pinocchio 2D (SD)
 15:30 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:45Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:30 , 20:00After: Sľub 2D (ČT)
 17:30Ženská pomsta 2D (OV)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 18:00Amnestie 2D (OV)
 18:20 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
 20:45Palm Springs 2D (ČT)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.