Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
19. 09. 20 So15:15Trollové: Světové turné
 15:25Křupaví mazlíčci
 15:30 , 17:45Princezna zakletá v čase
 16:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 16:40Štěstí je krásná věc
 17:00Démon zatracení
 17:15 , 20:05Šarlatán
 18:00 , 20:15After: Přiznání
 18:05Rytmus: Tempos
 18:45Mulan - dab
 19:00Ženská pomsta
 19:50Tenet
 20:30Děda, postrach rodiny
 21:00Krajina ve stínu
 21:15Vyšinutý
20. 09. 20 Ne10:00 , 12:00 , 14:00 , 16:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 10:15 , 17:15 , 20:05Šarlatán
 10:30 , 15:15Trollové: Světové turné
 10:40 , 15:25Křupaví mazlíčci
 10:45 , 15:30 , 17:45Princezna zakletá v čase
 11:15 , 20:30Děda, postrach rodiny
 12:45 , 18:45Mulan - dab
 13:00Hurá do džungle
 13:05Scoob!
 13:15 , 18:00 , 20:15After: Přiznání
 14:45 , 19:00Ženská pomsta
 15:00Noví mutanti - dab
 16:40Štěstí je krásná věc
 17:00Démon zatracení
 18:05Rytmus: Tempos
 19:50Tenet
 21:00Krajina ve stínu
 21:15Vyšinutý
21. 09. 20 Po15:00Noví mutanti - dab
 15:15Trollové: Světové turné
 15:25Křupaví mazlíčci
 15:30 , 17:45Princezna zakletá v čase
 16:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 16:40Štěstí je krásná věc
 17:00Démon zatracení
 17:15 , 20:05Šarlatán
 18:00 , 20:15After: Přiznání
 18:05Rytmus: Tempos
 18:45Mulan - dab
 19:00Ženská pomsta
 19:50Tenet
 20:30Děda, postrach rodiny
 21:00Krajina ve stínu
 21:15Vyšinutý
22. 09. 20 Út15:00Noví mutanti - dab
 15:15Trollové: Světové turné
 15:25Křupaví mazlíčci
 15:30 , 17:45Princezna zakletá v čase
 16:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 16:40Štěstí je krásná věc
 17:00Démon zatracení
 17:15 , 20:05Šarlatán
 18:00 , 20:15After: Přiznání
 18:05Rytmus: Tempos
 18:45Mulan - dab
 19:00Ženská pomsta
 19:50Tenet
 20:30Děda, postrach rodiny
 21:00Krajina ve stínu
 21:15Vyšinutý
23. 09. 20 St10:00 , 14:00Afrikou na Pionýru (FKS)
 15:00Noví mutanti - dab
 15:15Trollové: Světové turné
 15:25Křupaví mazlíčci
 16:00Máša a medvěd: Mášiny písničky
 16:40Štěstí je krásná věc
 17:00Démon zatracení
 17:15 , 20:05Šarlatán
 17:45Princezna zakletá v čase
 18:00 , 20:15After: Přiznání
 18:05Rytmus: Tempos
 18:45Mulan - dab
 19:00Bábovky (DÁMSKÁ JÍZDA)
 19:50Tenet
 20:30Děda, postrach rodiny
 21:15Vyšinutý
30. 09. 20 St18:00Frida - viva la vida
04. 11. 20 St18:00Tajemní impresionisté
25. 11. 20 St18:00Vizionář Modigliani
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.