Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
24. 09. 20 Čt15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ST)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:30Ženská pomsta 2D (OV)
 17:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:40 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:30Narušený 2D (ST)
25. 09. 20 Pá15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ST)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:30Ženská pomsta 2D (OV)
 17:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:40 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:30Narušený 2D (ST)
26. 09. 20 So13:00Scoob! 2D (SD)
 13:05Chrumkáči 2D (SD)
 13:40Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:00 , 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ST)
 16:30Ženská pomsta 2D (OV)
 17:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:40 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:30Narušený 2D (ST)
27. 09. 20 Ne13:00Scoob! 2D (SD)
 13:05Chrumkáči 2D (SD)
 13:40Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:00 , 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ST)
 16:00André Rieu: Magický Maastricht
 17:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:40 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:50Palm Springs 2D (ČT)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:50Narušený 2D (ST)
28. 09. 20 Po15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ST)
 15:30Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:30Narušený 2D (ST)
29. 09. 20 Út15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ST)
 15:30Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:30Narušený 2D (ST)
30. 09. 20 St15:10Mulan 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ST)
 15:30Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:30Palm Springs 2D (ČT)
 17:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:40 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.