Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Pardubický kraj - Chrudim
Chrudim
28. 06. 24 Pá19:00MR. BARTI / za DKP
29. 06. 24 So09:00 , 13:00 , 15:30HOSTINEC U TŘÍ + NOVÁ METODA / Med
 10:01 , 13:03FAUST / Šapitó
 10:02VYROB SI SVOU LOUTKU / Slavoj DKP
 11:00 , 14:01MEZI PAŘEZY / Vinárna
 14:00KOLÁŽ A PŘÍBĚH / Slavoj DKP
 16:00 , 18:01BABA JAGA A MEČ MOCI NEJMOCNĚJŠÍ / šapitó
 19:30UMĚLÁ INTELIGENCE / R-Klub
 23:15ESEJ O SVĚTLE / Vinárna
30. 06. 24 Ne09:00 , 11:00BYLO NÁS PĚT / Med
 10:00RAPA NUI / Spolkový dům
 10:02LOUTKY Z DÍLNY "CO DŮM DAL" / Slavoj DKP
01. 07. 24 Po09:00 , 14:00ÓBLUDY / Malá scéna DKP
 10:00 , 14:01TAK DLOUHO VODÍŠ, ... / Med
 10:01 , 13:00 , 15:00KRAJINA V BATŮŽKU / Vinárna
 10:02LOUTKY Z DÍLNY "CO DŮM DAL" / Slavoj DKP
 11:01 , 14:03RYTÍŘ BA, JÁ...JA / Šapitó
 14:04STRAŠIDLA Z LÁTKY / Slavoj DKP
 15:01SEDMERO KRKAVCŮ / Divadlo K. Pippicha
 17:00 , 19:00 , 23:00ARCHA SVĚTLA / Maringotka u DKP
 20:00DRUM FOR FUN / Letní kino
 23:15TŘETÍ RUKA / Med
02. 07. 24 Út09:00ZTRACENÝ SVĚT / Malá scéna DKP
 10:00 , 13:31PLACATÝ KRÁLÍK + HALÓ JACÍČKU / Med
 10:01 , 14:00PAVOUK ČENDA / Šapitó
 10:02STRAŠIDLA Z LÁTKY / Slavoj DKP
 11:00TAJEMSTVÍ ČARODĚJNICE + KARKULKA / Spolkový dům
 11:01 , 13:33ČERVENÝ BALÓNEK / Jeviště DKP
 14:01VYROB SI SVOU LOUTKU / Slavoj DKP
 16:02O ČEM KRÁL NEVĚDĚL / Spolkový dům
 17:31BAJAJA / za DKP
 20:02ŽALMAN & SPOL / Letní kino
03. 07. 24 St09:00O ČEM KRÁL NEVĚDĚL / Spolkový dům
 10:00SOCHA JAKO BRNO + STRÁVÍŠ TO... / Malá scéna DKP
 10:01PALEČEK / Šapitó
 10:02RUKA PLNÁ LOUTEK / Slavoj DKP
 11:00 , 14:01O SMUTNÉM TYGROVI + VAČICE, KTERÁ SE NESMÁLA / Med
 14:00NEJHEZČÍ LOUTKA JE TA, KTEROU... / Slavoj DKP
 15:02POHÁDKA Z BUDÍKU / Šapitó
 18:31O NEJVĚTŠÍM LUKOSTŘELCI / Spolkový dům
 19:00 , 21:30KOSMOKOPCE / Vinárna
 20:00ROMEO & FÓLIE / Malá scéna DKP
 20:01JÁNOŠÍK / Med
 20:02MICHAL HORÁK s kapelou / Letní kino
 21:00 , 22:00 , 23:00ARCHA SVĚTLA / Maringotka u DKP
04. 07. 24 Čt09:00O MEDVÍDKU HAJÁČKOVI / Malá scéna DKP
 10:00PŘI CHŮZI / Klub DKP
 10:01AMUNDSEN / Med
 11:00 , 13:00 , 15:00HUGŮV SVĚT / Jeviště DKP
 13:01 , 14:02 , 15:01ARCHA SVĚTLA / Maringotka u DKP
 14:01BROUČEK / Med
 14:03SEŠLOST K OSLU / Malá scéna DKP
 20:00MŇÁGA A ŽĎORP / Letní kino
30. 08. 24 Pá19:00KATEŘINA MARIE TICHÁ / Klášterní zahrady
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.