Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
06. 08. 20 Čt18:50 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 19:00Meky 2D (OV)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40 , 21:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:50Lov 2D (ST)
07. 08. 20 Pá15:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50 , 16:40 , 17:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 17:503Bobule 2D (OV)
 18:00 , 18:50 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40 , 21:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:00Meky 2D (OV)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:50Lov 2D (ST)
08. 08. 20 So13:10 , 15:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:30 , 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 16:40 , 17:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00 , 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:503Bobule 2D (OV)
 18:00 , 18:50 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40 , 21:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:00Meky 2D (OV)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:50Lov 2D (ST)
09. 08. 20 Ne13:10 , 15:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:30 , 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 16:40 , 17:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00 , 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:503Bobule 2D (OV)
 18:00 , 18:50 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40 , 21:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:00Meky 2D (OV)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:50Lov 2D (ST)
10. 08. 20 Po15:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50 , 16:40Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 17:00Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa (DVD/Bluray)
 17:503Bobule 2D (OV)
 18:00 , 18:50 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40 , 21:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:50Lov 2D (ST)
11. 08. 20 Út15:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50 , 16:40Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 17:00Pán prsteňov: Dve veže (DVD/Bluray)
 17:50To musí byť nebo 2D (ČT)
 18:00 , 18:50 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40 , 21:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:50Lov 2D (ST)
12. 08. 20 St15:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50 , 16:40Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:00Pán prsteňov: Návrat kráľa (DVD/Bluray)
 17:50 , 20:50 , 21:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:00 , 18:50 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
13. 08. 20 Čt18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
14. 08. 20 Pá19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
15. 08. 20 So19:30Počiatok 2D (ČT)
16. 08. 20 Ne19:30Počiatok 2D (ČT)
17. 08. 20 Po17:30Hobit: Neočakávaná cesta (DVD/Bluray)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
18. 08. 20 Út17:30Hobit: Smaugova pustatina (DVD/Bluray)
 18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
19. 08. 20 St17:30Hobit: Bitka piatich armád (DVD/Bluray)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
24. 08. 20 Po19:30Matrix (DVD/Bluray)
25. 08. 20 Út19:30Matrix Reloaded (DVD/Bluray)
26. 08. 20 St19:30Matrix Revolutions (DVD/Bluray)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.