Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX ARENA TRNAVA
24. 09. 20 Čt15:20Mulan 2D (SD)
 15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 16:20 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:40Palm Springs 2D (ČT)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:55 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
25. 09. 20 Pá15:20Mulan 2D (SD)
 15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 16:20 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:40Palm Springs 2D (ČT)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:55 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
26. 09. 20 So13:20Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:40Pinocchio 2D (SD)
 14:00 , 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:20Mulan 2D (SD)
 15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 16:20 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40Palm Springs 2D (ČT)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:55 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
27. 09. 20 Ne13:20Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:40Pinocchio 2D (SD)
 14:00 , 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:20Mulan 2D (SD)
 15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 16:20 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40Palm Springs 2D (ČT)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:55 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
28. 09. 20 Po15:20Mulan 2D (SD)
 15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 16:20 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:40Palm Springs 2D (ČT)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:55 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
29. 09. 20 Út15:20Mulan 2D (SD)
 15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 16:20 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:40Palm Springs 2D (ČT)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:55 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
30. 09. 20 St15:20Mulan 2D (SD)
 15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 16:20 , 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:40Palm Springs 2D (ČT)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:55 , 20:20Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:40Narušený 2D (ST)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.