Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
18. 09. 20 Pá15:30Mulan 2D (SD)
 15:40 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:50Pinocchio 2D (SD)
 17:40Noví mutanti 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Mulan 2D (ST)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:00Palm Springs 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
19. 09. 20 So13:00 , 15:50Pinocchio 2D (SD)
 13:10Noví mutanti 2D (ČD)
 13:20Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30Scoob! 2D (SD)
 15:20Chrumkáči 2D (SD)
 15:30Mulan 2D (SD)
 15:40 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 17:40Noví mutanti 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Mulan 2D (ST)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:00Palm Springs 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
20. 09. 20 Ne13:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:10Noví mutanti 2D (ČD)
 13:20Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30Scoob! 2D (SD)
 15:20Chrumkáči 2D (SD)
 15:30Mulan 2D (SD)
 15:40 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:50Pinocchio 2D (SD)
 17:40Noví mutanti 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Mulan 2D (ST)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:00Palm Springs 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
21. 09. 20 Po15:20Chrumkáči 2D (SD)
 15:30Mulan 2D (SD)
 15:40 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:50Pinocchio 2D (SD)
 17:40Noví mutanti 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Mulan 2D (ST)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:00Palm Springs 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
22. 09. 20 Út15:00Mulan 2D (SD)
 15:20Chrumkáči 2D (SD)
 15:40 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:50Pinocchio 2D (SD)
 17:40Noví mutanti 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:30Mulan 2D (ST)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:50Palm Springs 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
23. 09. 20 St15:20Chrumkáči 2D (SD)
 15:30Mulan 2D (SD)
 15:40 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:50Pinocchio 2D (SD)
 17:40Noví mutanti 2D (ST)
 17:50After: Sľub 2D (ČT)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Malý Joe 2D (ČT)
 19:40Tenet 2D (ST)
 20:00Palm Springs 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
27. 09. 20 Ne16:00André Rieu: Magický Maastricht
28. 09. 20 Po17:30André Rieu: Magický Maastricht
29. 09. 20 Út17:30André Rieu: Magický Maastricht
30. 09. 20 St19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.