Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
24. 06. 24 Po17:30Mizerové: Na život a na smrt
 20:00Láska na zakázku
25. 06. 24 Út17:30Mizerové: Na život a na smrt
 20:00Láska na zakázku
26. 06. 24 St17:30Mizerové: Na život a na smrt
 20:00Láska na zakázku
27. 06. 24 Čt16:00Garfield ve filmu
 18:10Rychle a nemožně
 20:00Tiché místo: První den
28. 06. 24 Pá16:00Garfield ve filmu
 18:10Rychle a nemožně
 20:00Tiché místo: První den
29. 06. 24 So14:00Princezna na hrášku
 16:00Garfield ve filmu
 18:10Rychle a nemožně
 20:00Tiché místo: První den
30. 06. 24 Ne14:00Já, padouch 4
 16:00Garfield ve filmu
 18:10Rychle a nemožně
 20:00Tiché místo: První den
01. 07. 24 Po18:00Gump - jsme dvojka
 20:30Kaskadér
02. 07. 24 Út18:00Gump - jsme dvojka
 20:30Kaskadér
03. 07. 24 St18:00Gump - jsme dvojka
 20:30Kaskadér
04. 07. 24 Čt16:30 , 18:30Já, padouch 4
 20:30Hrabě Monte Christo
05. 07. 24 Pá16:30 , 18:30Já, padouch 4
 20:30Hrabě Monte Christo
06. 07. 24 So14:30Tlapková patrola ve velkofilmu
 16:30 , 18:30Já, padouch 4
 20:30Hrabě Monte Christo
07. 07. 24 Ne14:20Garfield ve filmu
 16:30 , 18:30Já, padouch 4
 20:30Hrabě Monte Christo
08. 07. 24 Po18:00Kung Fu Panda 4
 20:30Horizont: Americká sága
09. 07. 24 Út18:00Kung Fu Panda 4
 20:30Horizont: Americká sága
10. 07. 24 St18:00Kung Fu Panda 4
 20:30Horizont: Americká sága
11. 07. 24 Čt16:30Já, padouch 4
 18:30Zápisník alkoholičky
 20:30Vezmi mě na Měsíc
12. 07. 24 Pá16:30Já, padouch 4
 18:30Zápisník alkoholičky
 20:30Vezmi mě na Měsíc
13. 07. 24 So14:30Jak zachránit draka
 16:30Já, padouch 4
 18:30Zápisník alkoholičky
 20:30Vezmi mě na Měsíc
14. 07. 24 Ne14:20Imaginární přátelé
 16:30Já, padouch 4
 18:30Zápisník alkoholičky
 20:30Vezmi mě na Měsíc
15. 07. 24 Po18:00Zatracená krvavá láska
 20:30MaXXXine
16. 07. 24 Út18:00Zatracená krvavá láska
 20:30MaXXXine
17. 07. 24 St18:00Zatracená krvavá láska
 20:30MaXXXine
18. 07. 24 Čt16:10V hlavě 2
 18:00Zahradníkův rok
 20:00Twisters
19. 07. 24 Pá16:10V hlavě 2
 18:00Zahradníkův rok
 20:00Twisters
20. 07. 24 So14:00Garfield ve filmu
 16:10V hlavě 2
 18:00Zahradníkův rok
 20:00Twisters
21. 07. 24 Ne14:00Já, padouch 4
 16:10V hlavě 2
 18:00Zahradníkův rok
 20:00Twisters
22. 07. 24 Po20:30Zápisník alkoholičky
23. 07. 24 Út20:30Zápisník alkoholičky
24. 07. 24 St20:30Zápisník alkoholičky
25. 07. 24 Čt16:00Já, padouch 4
 17:50 , 20:30Deadpool & Wolverine
26. 07. 24 Pá16:00Já, padouch 4
 17:50 , 20:30Deadpool & Wolverine
27. 07. 24 So14:00V hlavě 2 3D
 16:00Já, padouch 4
 17:50 , 20:30Deadpool & Wolverine
28. 07. 24 Ne14:00V hlavě 2
 16:00Já, padouch 4
 17:50 , 20:30Deadpool & Wolverine
29. 07. 24 Po18:00Deadpool & Wolverine 3D
 20:30Zahradníkův rok
30. 07. 24 Út18:00Deadpool & Wolverine 3D
 20:30Zahradníkův rok
31. 07. 24 St18:00Deadpool & Wolverine 3D
 20:30Zahradníkův rok
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.